Sylwester 2018/19

WIĘCEJ

Wynajem Sofa Music Club

Planując większą imprezę ze znajomymi możesz liczyć na Kubaturę. Być może chcecie spędzić ją w węższym gronie, więc oferujemy wynajem Sofa Music. Oczywiście wynajem całej tanecznej części Kubatury na zamkniętą imprezę to opcja także dla uczelni i firm. Impreza integracyjna z ludźmi z pracy? Party tematyczne studentów? Może studniówka? Niezależnie od tematu Waszej imprezy pewne jest jedno – w Kubaturze będziecie bawić się doskonale, a klimat naszego klubu sprzyjać będzie wszystkim, którzy na Waszej imprezie się pojawią. Kubatura to przecież coś więcej niż klub… to imprezowe serce Opola. Szczegóły oczywiście ustalimy indywidualnie.

Urodziny dla dzieci

Impreza urodzinowa Twojego dziecka w Kubaturze? Oczywiście, to możliwe. Przecież każda okazja jest dobra do wspólnej integracji dzieci, a dorośli również będą czuli się tu dobrze – przecież magia Kubatury działa na każdego – od dużego do małego. Propozycja imprezy urodzinowej dla dzieci to też miejsce na Twoje pomysły – jeśli chcesz zaprosić animatora to żaden problem. Dekoracje oraz oczywiście prezenty i urodzinowy tort stworzą w Kubaturze magię, która wzbudzi uśmiech Twojego dziecka – ten jest przecież na wagę złota. Szczegóły oczywiście ustalimy indywidualnie.

Wieczór Panieński lub Kawalerski

Ta ostatnia niedziela… Zapewne wiele z nas kojarzy ten tekst piosenki, który kojarzy się z pozytywnym zmęczeniem po sobocie. A przecież na pozytywne zmęczenie i ciekawe wspomnienia trzeba zapracować dobrą imprezą – wieczór kawalerski lub panieński jest ku temu doskonałą okazją. To przecież ostatnie wielkie wyjście jako kawaler z kumplami lub jako panna z najbliższymi koleżankami. Warto więc spędzić taką imprezę nie tylko w doborowym towarzystwie, ale też w miejscu z dobrym klimatem, nastrajającą pozytywnie muzyką i energetyzującym wystrojem. Odpowiedzią na takie poszukiwania jest Kubatura, czyli coś więcej niż klub!

Sala bankietowo-konferencyjna

Rodzinne ciepło w klimatyzowanej przestrzeni. Przytulne miejsce, idealne na uroczystości w gronie bliskich i przyjaciół. Imprezy okolicznościowe to wyjątkowe okazje, które zasługują na równie wyjątkowe miejsce – Kubatura je zapewnia.

Profesjonaliści potrzebują odpowiedniej przestrzeni do pracy. Dlatego też Kubatura zapewnia miejsce doskonale nadające się na spotkania biznesowe, szkolenia, eventy i wszystko to, co łączy się ze sferą zawodową – praca w odpowiedniej przestrzeni to czysta przyjemność.